Pic 1

Newsettler

Wiadomości

06.03.2013

Od 6 do 8 lutego odbyła się kolejna już edycja Miedzynarodowych Targów Reklamy.

 

H Welcome To Our Site

Gazetka reklamowa to drugi po ulotce najważniejszy element informowania o Państwa firmie, sklepie, instytucji, wydarzeniu, jeden z najważniejszych elementów kampanii reklamowych. To tu potencjalny Klient znajdzie informacje o firmach, promocjach, wyprzedażach, nowo otwartych punkatach. Umieszczając kupon rabatowy, przyciagniecie Państwo nowych klientów, pokażecie gdzie jesteście, co robicie. To tu powinna znależć odzwierciedlenie promocja Państwa przedsięwzięcia. Podobnie jak w ulotce koszty Państwa reklamy są bardzo niskie, dzieki połączeniu kilku firm obniżamy koszty Państwa reklamy, kolportażu. Nie lekceważ potęgi prasy lokalnej. Informator dotrze zTwoją reklamą tam, gdzie chcesz pozyskać klienta w najbliższej okolicy. Co miesięcznie naszą gazetkę przegląda ponad 10.000 tys. czytelników którzy mogą zostać Twoimi klientami. Jest to szczególnie dobra forma reklamy dla małych i średnich zakładów usługowych, lokalnych sklepów i przedsiębiorców. Poprzez Informator możesz zawsze zakomunikować o promocjach handlowych, swojej aktualnej ofercie bądź jej rozszerzeniu. Nasi specjaliści od reklamy przyjadą do Ciebie i doradzą najlepsze rozwiązanie, wspólnie opracujecie projekt graficzny ogłoszenia.

 

Jeszcze masz wątpliwości ? Zadzwoń.

 

KERR

Studio Reklamowo- Wydawnicze

Chopina 37

Sulejówek

tel. 0507 728 660

tel. 0517 708 138

 

Zobacz cennik ogłoszeń.

 

 


 

Donations For Us

Pic 2

Na początku oczywiście projektujemy to, co potrzebujecie Państwo wydrukować – banery, folie, katalogi, foldery, kalendarze, papiery firmowe, wizytówki, koperty, nalepki, plakaty, teczki ofertowe.....

Staramy się, aby nasze projekty zawsze spełniały Wasze oczekiwania, czasami jesteśmy przez Państwa naprowadzani, czasami sami proponujemy najlepsze rozwiązania do danej sytuacji, wszystko po to, abyście Państwo byli zadowoleni z naszych pomysłów – a my byśmy mogli się pod nimi z przyjemnością podpisać.

Btn Click Here

Urgent Needs

Pic 3

W obecnych czasach posiadanie własnej strony internetowej jest oczywistą sprawą dla firmy, która chce funkcjonować na rynku. Często pierwszy kontakt potencjalnego Klienta to właśnie odwiedzenie strony www, na której możemy zaprezentować własną ofertę i szczegóły dotyczące naszej firmy.