Pic 1

Newsettler

Wiadomości

06.03.2013

Od 6 do 8 lutego odbyła się kolejna już edycja Miedzynarodowych Targów Reklamy.

 

H Welcome To Our Site

W obecnych czasach posiadanie własnej strony internetowej jest oczywistą sprawą dla firmy, która chce funkcjonować na rynku. Często pierwszy kontakt potencjalnego Klienta to właśnie odwiedzenie strony www, na której możemy zaprezentować własną ofertę i szczegóły dotyczące naszej firmy.

 

Nasza siedziba znajduje się w Sulejówku, gdy tylko to możliwe preferujemy kontakt bezpośredni, jednakże nasi Klienci często pochodzą z różnych stron lub spoza kraju. W takim wypadku zazwyczaj wymieniamy uwagi i sugestie poprzez e-mail, bądź telefonicznie. Doświadczenie pozwala nam także w takich przypadkach zrealizować projekt zgodny z wymaganiami zleceniodawcy. Podstawą w tworzeniu serwisu internetowego czy reklamy, jest dobry kontakt pomiędzy kontrahentami, który zawsze staramy się zapewnić.

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie projektowania stron, ich wykonania (w oparciu o najnowsze technologie – cms, flash, php), utrzymanie stron na serwerze i pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych.

Zapewniamy sukces marketingowy w Internecie. Skutecznie pozycjonujemy strony dla wybranych fraz w wyszukiwarkach. Wysokie, naturalne miejsce w wyszukiwaniu jest gwarancją popularności.

 

 

Cennik usług?
Konkretny cennik w zasadzie nie istnieje, gdyż cena ustalana jest każdorazowo dla danego projektu. Zapraszamy Państwa do nawiązania kontaktu w celu ustalenia szczegółów oraz odpowiedniej wyceny - np. poprzez e-mail.

 

 

Urgent Needs

Pic 3

 

Realizacje.

Strona dla firmy z branży usług elektroinstalacyjnych. Wykonana w technologi flash, php i html.

Zobacz online

www.elektryk-krolak.pl

 

Strona dla skladu drewna.

Wykonana w php i html.

Zobacz online

www.drewno-mokka.pl

 

 

Donations For Us

Pic 2

Na początku oczywiście projektujemy to, co potrzebujecie Państwo wydrukować – banery, folie, katalogi, foldery, kalendarze, papiery firmowe, wizytówki, koperty, nalepki, plakaty, teczki ofertowe.....

Staramy się, aby nasze projekty zawsze spełniały Wasze oczekiwania, czasami jesteśmy przez Państwa naprowadzani, czasami sami proponujemy najlepsze rozwiązania do danej sytuacji, wszystko po to, abyście Państwo byli zadowoleni z naszych pomysłów – a my byśmy mogli się pod nimi z przyjemnością podpisać.

Btn Click Here

 

Gallery

 

Zapraszamy do sprawdzenia cen na wydruki : bannery, folie, siatki.. Jest to doskonale znana forma reklamy, na którą można natknąć się dosłownie wszędzie. Duż powierzchnia reklamowa pozwala na umieszczenie wszelkich ważnych informacji o działalności firmy i skuteczny przekaz reklamowy. Ceny nie zawierają kosztów projektów graficznych.

Btn Click Here