Pic 1

Newsettler

Wiadomości

06.03.2013

Od 6 do 8 lutego odbyła się kolejna już edycja Miedzynarodowych Targów Reklamy.

 

H Welcome To Our Site

Nasza misją jest tworzenie reklam, które zarabiają. Projekty tworzone w naszym studio są efektem indywidualnego podejścia do potrzeb naszych klientów. Reklama jest naszą pasją, dlatego wciąż sami się rozwijamy i otwieramy na nowe przestrzenie w tej branży.

 

Zapraszamy - po dobre reklamy - KERR :)

 

 

Tablice, szyldy

 

W zależności od miejsca montażu, przeznaczenia i efektu jaki chcemy uzyskać szyldy i tablice wykonujemy z PCV, blachy ocynkowanej, plexi, dibondu lub aluminium.
Dzięki użyciu odpowiednich folii lub w połaczniu z innymi materiałami możemy uzyskać zaskakujące efekty, które przyciągną uwagę klienta. Profesjonalnie wykonany szyld to dobra wizytówka firmy.

 

Druk wielkoformatowy


Oferujemy druku banerów, billboardów, citylightów, siatek na elewacje budynków, flag, plandek - TIR, grafik na foliach samoprzylepnych. Zapewniamy szeroki wybór mediów rolowych i płaskich, dowolny rozmiar wydruków, oraz ich wykończenie i uługi dodatkowe jak laminowanie, aplikacje itp. Dodatkowo proponujemy usługi wykończeniowe oraz kompleksowe usługi montażowe. Używane w produkcji materiały cechuje wysoka jakość, posiadają niezbędne atesty. Wydruki są odporne na wodę oraz promieniowanie UV. Wysoka jakość druku oraz wykwalifikowana kadra pracowników sprosta najbardziej wyrafinowanym projektom i pozwoli Państwu skutecznie reklamować swoje produkty.

Litery przestrzenne i podświetlane

 

Dzięki takiej formie reklamy możemy uzyskać bardzo ciekawe efekty, a co najważniejsze przyciągające uwagę klienta. Reklama przestrzenna, którą możemy zaproponować to litery wykonane z aluminium lub taśmy alurapid (świetlne), rózne formy przestrzenne wykonane ze styroduru lub styropianu. To forma reklamy, która mocniej oddziaływuje na klienta niż standardowe formy, dzięki czemu jest znacznie skuteczniejsza. Odpowiednio wykonana reklama tego typy zwiększa również prestiż firmy.

 

Tablice i wyświetlacze LED

 

idealny sposób aby Twoja firma była widoczna z daleka, coś nowego, przyciągającego wzrok, kreatywnego. Takie warunki spełniają tablice LED, zwane również tablicami diodowymi lub wyświetlaczami LED. Zbudowane z tysięcy jasno świecących diod, sterowane elektronicznie, umożliwiają prezentację każdej treści w wybranej przez Ciebie formie. Bardzo jasne diody które dobrze widać nawet w ciągu dnia, różne kolory do wyboru i prosta obsługa. Zapeniamy montaż, szkolenie z zakresu obsługi, oraz 24 miesięczna gwarancję.

 

Kasetony

 

Kasetony wykonujemy z aluminium lub PCV. Zależy to od miejsca montażu oraz rozmiaru reklamy. Jstnieje możliwość nadawania im różnych kształtów w zależności od potrzeb klienta. Do wykonania czoła kasetonu, na którym umieszczana jest grafika, używana jest plexi lub winyl. Do wykonania grafiki wykorzystujemy odpowiednie folie translucentne.

 

Oklejanie pojazdów i witryn

 

Czemu warto zainwestować w reklamę na pojazdach:
- wysoka oglądalność i skuteczność odziaływania
- wysoki poziom zapamiętywania reklamy (wg europejskich i amerykańskich badań ok. 90%)
- długa żywotność reklamy
- niski koszt dotarcia do potencjalnych klientów w stosunku do innych form reklamy
- darmowa powierzchnia reklamowa

Reklamę wukonujemy używając specjalnych folii. Charakteryzują się one wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. W celu zwiększenia oddziaływania reklamy proponujemy użycie folii odblaskowych lub nadrukowanie bezpośrednio na folię pełnokolorowych zdjęć.